Kategoriler
Kalemimden

Pertevniyal1872 Ekibi geleneksel iftarı ve yeni yönetim kurulu seçimi gerçekletirildi.

Pertevniyal Camiası adına yıllardır birçok etkinliğe imza atan Pertevniyal 1872 ekibi, geleneksel olarak ekip üyeleri arasında düzenlenen iftarda 26 Temmuz 2012 (Perşembe) tarihinde bir araya geldi. Yeni dönem yönetim kurulu seçimleri de bu vesile ile gerçekleştirildi.

Pertevniyal Camiası adına yıllardır birçok etkinliğe imza atan Pertevniyal1872 Ekibi, geleneksel olarak ekip üyeleri arasında düzenlenen iftarda 26 Temmuz 2012 (Perşembe) tarihinde bir araya geldi. Yeni dönem yönetim kurulu seçimleri de bu vesile ile gerçekleştirildi.

Önceki yönetim kuruluna gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar için teşekkür edilirken, seçilen yeni yönetim kuruluna da Pertevniyal ismini daha ileriye taşıma noktasında başarı dilekleri sunuldu.
Yönetim kurulu seçimine dair sonuçlar aşağıdaki gibidir.

Önceki Dönem Yönetim Kurulu Başkanı: Sıddık Korkutata.
Yönetim Kurulu Üyeleri: Gizem Kocatmaz, Hasan Tahsin Karali, Yusuf Şahin.

Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı: Sinan Yıldırım.
Yönetim Kurulu Üyeleri: Burak Öztaner, Alper Tuncel, Gamze Yavuz.

Yazar Emre KARABULUT

Hi, I’m Emre KARABULUT, 21, and I am the owner of a small (but perfectly formed) design studio called Minimalist Art & Design based in Istanbul, which specialises in Blog and User Interface design. I help entrepreneurs and small business owners create a unique brand and online presence which gives them a powerful platform to reach out to their customers and markets.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir